Fotó

Tételek száma: 315

cca 1880-1910 Hölgyportrék, 3 db keményhátú fotó Strelisky műterméből, 21×11 cm
12478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1880-1910 össz. 10 db gyerek és felnőtt portré, keményhátú fotó kartonon, különböző, többségében budapesti műtermekből (Gerber S, Rivoli, Békai Ödön, Kossak József, Vágó B, Rákóczi Fényirda, Munkácsy, Beck Ödön) valamint 1 db veszprémi műteremből, néhány hátoldalán feliratozott (Imhof Ármin, Faragó Lipót, Imhof Irén, Sidon Béla, Imhof Manci), részben kopott és foltos állapotban, 9x6 és 19x10 cm közötti méretekben
12479.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1912-57 össz. 45 db gyerek és felnőtt portré valamint csoportkép, fotó és fotólap: 3 db Abbázia, 1925, egyik hátoldalán pecséttel jelzett (Foto-Mayer, Abbazia). 1 db 1946-55 körül, Duna-part, Vigadó-tér, fotólap háttérben a romos Budavári Palotával. Néhány portré hátoldalán feliratozott (Faragó Magdolna, Imhof Irén,) és pecséttel jelzett budapesti műtermekből (Foto Rubens, Vajda M. Pál, Foto Sonya, Foto Heidelberg Klára és Foto S. Barta Éva), néhány fotó színezett, részben kopott és foltos állapotban, 5,5x9 és 10,5x17 cm közötti méretekben. Valamint 3 db képeslap (Soponya, Prága, Tihany).
12480.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1940 Teniszező fiúk, fotó, 12×14,5 cm
12481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1913 Férfi szobában, keményhátú fotó Strelisky műterméből, 17×11 cm
12482.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1904 Szülők kis matrózokkal, keményhátú fotó Strelisky műterméből, 13×21 cm
12483.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1902 Budapest, Erdélyi Mór (1866-1934) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, vintage fotó, Dr. Molnár Géza felirattal, 20,5x11 cm
12484.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1897 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, vintage fotó, 21x12,5 cm
12485.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1906 Budapest, Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült vintage fotó, feliratozva, datálva, ez a szerző 28911. sz. felvétele, 21,2x13,2 cm
12486.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1905 Budapest, Liederhoffer és Székely fényképészek műtermében készült, vintage fotó, amely a 15611. felvételük, 21x11,2 cm
12487.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1900 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, vintage fotó, ez a 62994. sz. felvétele, 21x12,5 cm
12488.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1909 Rozsnyó, Vogel D. fényképész műtermében készült, vintage fotó, feliratozva, datálva, 14,3x10 cm, karton 18,4x13,8 cm
12489.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft