Régi kávéfőző ("kotyogó") Hollóházi porcelán felső résszel, jelzett, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500011/Regi-kavefozo-kotyogo-Hollohazi-porcelan-felso-resszel-jelzett-matricas-kopott-n~II2150752
2150752
11501
369
Flea Market
Leírás: Régi kávéfőző ("kotyogó") Hollóházi porcelán felső résszel, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 18,5 cm
: kozár_edit