Bolhapiac Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2146774
11584
369
Flea Market
2145143
11585
369
Flea Market
XIX. sz. 3 db címeres (sérült) és házas fa nyomóforma 13x14 cm 7x8 m 2145657
11586
369
Flea Market
Ezüstözött alpakka halkés és kis réz, zománc földgömb 11 cm 2145646
11587
369
Flea Market
2146837
11588
369
Flea Market
Ampex 60 3 db bontatlan magnókazetta + Enjoying pop magnószallag könnyűzenei előadókkal 2146780
11589
369
Flea Market
Turiszt 5. Szovjet távcső, tokjában 20x30 2147351
11590
369
Flea Market
7 db régi fa bélyegző felirat nélkül 2147302
11591
369
Flea Market
Díszes címeres könyvvédő borító, kinyitva: 23×34 cm 2151243
11592
369
700
Flea Market
Kis méretű Buddha figura, jelzés nélkül. m: 6,5 cm. 2150084
11593
369
Flea Market
Titán Rt. Budapest, 3 db szappan, 4,8x7,8 cm 2110575
11594
369
Flea Market
2151021
11595
369
Flea Market
Bizsu nyaklánc strasszos elefánt medállal h: 51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft