Könyvek: Vallás

Tételek száma: 60

Institutiones Theologicae auctoritate D.D. Archiepiscopi Lugdunensis. Tomus Quartus, Tomus Quintus. Editio Quarta. Venetiis, 1787., Simonem Occhi., 495+528 p. Latin nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, intézményi bélyegzővel.
17356.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pichler, Vitus: Candidatus Abbreviatus Jurisprudentiae Sacrae, hoc est Juris Canonici, Secundum Gregorii Papae IX. libros V. decretalium explanati summa, seu Compendium, ... Pars Posterior. Editio Quinta. Augustae Vind.&Wirceburgi [Augsburg&Würzburg], 1752., Martini Veith, 6 sztl. lev. +830 p.+ 11 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, a gerincen címkével, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17357.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
[Danes, Pierre Louis (1684-1736)]: Petro Ludovico Danes: Institutiones Doctrinae Christianae, sive Compendium theologiae dogmaticae et moralis, methodo catechetica concinnatum, authore: - -... Tomus Primus, Tomus Secundus. Venetiis An. M. DCC. XXXIII. Recusae Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typ. Academicis Societatis Jesu,  5 sztl. lev.+496 p.; 5 sztl. lev. +440 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, aranyozott gerincekkel, a gerincen címkékkel, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, Martinus Görgei Ex librisével. Görgei Márton (1740-1807) esztergomi kanonok, pécsi püspök volt.
17358.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Johann Michael Sailers gesammelte Werke. 1., 4.,16.,19. kötetek. Gräz, 1819., Hrsg. der neuen wohlseilen Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval.
17359.

Johann Michael Sailer's gesammelte Werke. 1., 4.,16.,19. kötetek. Gräz, 1819., Hrsg. der neuen wohlseilen Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Georg Rechberger: Handbuch des österreichischen Kirchenrechts. Erster Band: Das öffentliche.; Zweiter Band: Das Privatkirchenrecht. Kirchenrecht. Linz, 1815., Haslinger, XVI+264; XII+394 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kijáró elülső szennylappal, foltos.
17360.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Fogarasi Katalin (szerk.): Síremlékek Győr-Moson-Sopron megyében. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötésben
17361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Bartók György: Biblia-ismertetés. Középiskolák I. és II. osztálya számára. Átdolgozta: Tárkányi György. Bp.,1908, Franklin, 88 p.+1 t. (Palesztina, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:1,000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28x31 cm.) Átkötött kopott félvászon-kötésben, ceruzás névbejegyzéssel.
17362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kolligátum 2 műből:   Sancti Vincentii Lirinensis Commonitorium adverus haereses. Stephanus Baluzius Tutelensis ad fidem veterum codicum mss. Emendavit notisque illustravit. Posonii [Pozsony], 1764, Joannem Michael. Landerer, 8 sztl. lev.+11-102 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven.;  Francisco Veronio: Secretio eorum, quae sunt de fide catholica, ab iis, quae non sunt de fide, secundum regulam fidei ab eximio domino - -,... Posonii (Pozsony), 1763, Joannem Michael. Landerer, 126 p.+1 sztl. lev. Latin nyelven.; (Egybekötve.)  Korabeli egészbőr-kötés, kopottas borítóval, a gerincen kis sérüléssel, 1770-es tulajdonosi névbejegyzéssel, intézményi bélyegzével.
17363.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
17364.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1895], Szent István-Társulat. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. XXIV+943 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás bejelölésekkel, volt könyvtári példány.
17365.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bilkei Ferenc: Kalauz a katolikus vallásba visszatérőknek. Székesfehérvár, 1929., Vörösmarty Nyomda. Harmadik, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Kopott egészvászon-kötésben.
17366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tordai Vilmos: Okkult elemek a magyarság életében. Lyndhurst, 1976, Kaláka Kiadóvállalat. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben. Foltos borítóval és sérült gerinccel.
17367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft