Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 31

Földi László: Vadászláz. Bp., 2003., Well-PRess. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17175.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Végh Endre: Vadászni emberi dolog. Bp.,én., Nimród Alapítvány. Simon Ferenc által illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésekben. Számozott (300/117.) példány.
17176.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Montagh András: Négy földrészen vadásztam. Bp., én., Nimród Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésekben. Számozatlan példány.
17177.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
17178.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Nemeskéri-Kiss Géza: A Felső-Nílus mentén. Bp., 1998., Terraprint. Kiadói papírkötés.; Major Richárd: Vadváltók. Egy magyar természetjáró-vadász British Columbia vadonában. Bp., 2000., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Vadászkönyvklub. 1993-1999. Szerk.: Tálosi István. Bp., 1999., Terraprint. Kiadói kartonált papírkötés.
17180.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1957-1959 Magyar Vadász három hiányos évfolyama: 1957, X. évf. 1., 2., 3., 5., 6., 9., 10., sz (1957-ben össz. tíz szám jelent meg). 1958, XI. évf. 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. sz. 1959, XII. évf. 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12. sz Egybekötve, néhány ceruzás és tollas bejegyzéssel, egyik borítón postai bélyegekkel, máskülönben jó állapotban.
17181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt kiadói papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
17182.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Gábor: Barátom, a vadon. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1967, Móra. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány.
17183.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Molnár Gábor: Kalandok a brazíliai őserdőben. Vadász- és gyűjtőúton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
17184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17186.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft