15057.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.