15511.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó, (Bányai és Várkonyi-ny.), 299+5p.+16 t. (fekete-fehér képtáblák.) + 2 lapszámozáson belüli egészoldalas térképvázlattal. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Első kiadás.