Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Veszprém, 1994, F. Szelényi Ház Művészeti és Kiadói Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hullámos lapokkal, foltokkal a lap alján.
Tanulmányok Pápa város történetéből a kezdetektől 1970-ig. Szerk.: Kubinyi András. Pápa, 1994, Pápa Város Önkormányzata, 679+4+79-96 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
James Harpur- Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Haraszti Sándor-Pethő Tibor: Útikalandok a régi Magyarországon. Útikalandok 41. Bp.,1963, Táncsics. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Varga Gyula (szerk.): Budapest XVII. kerülete. Bp., é.n., Budapest Főváros XVII. kerület Önkormányzata. Kiadói kartonált kötés, foltokkal, egyébként jó állapotban.