3 800 Ft
10,27 EUR, 11,18 USD
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)