Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Szerk. Gábel Gyula. Bp.,1905., Globus-Pesti Napló, 176 p+4 t. Rendkívül gazdagon illusztrált kötet, számtalan műmelléklettel és szövegközti képpel. Kiadói aranyozott, festett dombornyomásos díszes egészvászon-kötésben,Gottermayer-kötés, kopott borítóval, két lap kijár, rajtuk szakadásal.