Könyvek: Történelem

Tételek száma: 138

15764.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró Eugénia: Száműzetésben. Bp.,1994,Littoria. Kiadói papírkötés.
15766.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ember Judit: Menedékjog - 1956. A Nagy Imre-csoport elrablása. Bp., 1989., Szabad Tér. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15768.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
15769.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kósa Csaba: Liliom, sas, kereszt. Arnóti András illusztrációival. Bp., 1989., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borítók foltosak, a kartonált kötésen kis sérüléssel.
15770.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, volt könytári példány.
15771.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Reprint.
15772.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sellyei Anna: Úttörőtükör. Az úttörőmozgalom 30 éves története képekben. Bp., 1976, Móra. Kiadói vászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15773.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói sérült és elvált papírkötés, intézményi bélyegzővel, széteső állapotban. Felvágatlan példány
15774.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maria Antonietta Lozzi: Pompeji rekonstruálva. Róma, 2013, Archeolibri. DVD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft