Gyógyszerészek zsebnaptára az 1928-ik évre. Dombornyomott, kissé kopot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000009/Gyogyszereszek-zsebnaptara-az-1928-ik-evre-Dombornyomott-kisse-kopott-egeszvaszon-kotesbe~II2141721
2141721
17209
369
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Gyógyszerészek zsebnaptára az 1928-ik évre. Dombornyomott, kissé kopott egészvászon kötésben 650p. Jó állapotb an
: kozár_edit