A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel, megviselt állapotban.
Torday: A röntgen sugarak felfedezésének története és hatása a természettudományok fejlődésére. Elektron elmélet. A röntgen sugarak tudományos gyakorlati alkalmazásai. Szentes, 1911, Untermüller Ernő-ny., 37+3 p. Kiadói foltos papírkötés.
Dr. Szabó László, Zsákay János, Gebhardt János, Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói vászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.