Matthias Corvinus Initialis. Bp., é.n, Grand Hotel Corvinus Kempinski. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói bársony kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső kötéstábla, és az első két lap foltos. Számozás nélküli példány.
A nyomda-, a papíripar, a sajtó és a könyvkiadás dolgozóinak szakszervezete történeti kronológiája. Szerk.: Szerencsi Sándorné. Bp., 1987., A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés.
1980 MSZMP XII. Kongresszusára kiadott emlékére, plexi dobozban, plakettel:
Harmincöt év a szabadság földjén. 1945-1980. Számozatlan példány.;
Magyar kommunista mozgalom 60 éve. Számozott (1000/500.) példány, fekete számozással. ;
A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata. Megjelent 1200 piros számozású példányban. Számozatlan példány.
Bp., 1980. Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói nyl-kötés.
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói vászon kötés, 19 nyelven. Borító erősen kopott és foltos.
Veszprém megyei képek. Veszprém, 1985, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. 439. sz. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, számos színes és fekete-fehér illusztrációval.
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Készült 500 fekete és 500 piros számozott példányban. 91. fekete számozott példány. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, ersően kopott gerinccel.