16604.
369. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 000 Ft
Seress Imre: Az ifjúság és a világháború 1914-1915. A világháború története az ifjúság számára. Több száz arcképpel, csataképpel és eredeti harctéri felvétellel I. kötet. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny HÃrlap- és Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, elsÅ‘ néhány lap a 16. oldalig kijár, kopottas állapotban.