A mai háború 3 kötete:
(Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.;
Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.;
Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.;
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.