Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD

Leírás:

Vegyes könyvtétel, 3 db: Petőfi Sándor összes költeményei. Népies kiadás. Bp.,1882., Athenaeum, 1 t.+680 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy lap kijár.+ Kolligátum, 2 műből: Goldsmith Olivér: A wakefieldi pap. Ford.: Ács Zsigmond.; [Luís Vaz de Camoes] Camoens Luziádája. Ford., s bevezetéssel és jegyzetekkel fölvilágosította: Greguss Gyula. Második kiadás.; (Egybekötve.) Bp., 1883-1874, Franklin-Athenaeum,283+5; 4+378+2 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel. + Kolligátum, 2 műből: Milton János: Az elveszett paradicsom. Ford.: Jánosi Gusztáv. Második, javított kiadás.; Krájljevics Márkó (Márk királyfi.) Délszláv népballadák a XIV. és XV. századból. Ford.: Margalits Ede. Második kiadás. (Egybekötve.) Bp., 1904-1899., Franklin, 447;234+6 p. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, bélyegzésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor