Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal.