Gáspár András (szerk.): M.A.G.U.S. avagy a Kalandorok Krónikái. Kézikönyv kalandozóknak és útmutató kalandmestereknek. Második, javított kiadás. Bp., 1994, Valhalla Páholy. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Fekete István 3 műve:
Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban, belül jó állapotban.;
Kele. Bp.,1961,Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
Bogáncs. A borító illusztrációja Szász Endre munkája. Bp.,1961, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus. Bp., 1985., Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés, aláhúzásokkal.
Ivor Andor: Elsején kezdődik az élet. - - versei. Bp., 1942.,Szerzői,(Busztin-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott, 1476. sz. példány. A szerző által dedikált.