Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell, tus, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000024/Lehel-Istvan-1917-1973-Mozaikok-sejtek-Akvarell-tus-papir-jelzett-es-datalt-1972III16~II2140548
2140548
10115
369
24000
Leírás: Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell, tus, papír, jelzett és datált (1972.III.16.), üvegezett keretben, 21×30 cm
: kozár_edit