Kiss Terézia (1928- ): Folyókanyar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000024/Kiss-Terezia-1928-Folyokanyar-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-kis-gyurode~II2149988
2149988
10094
369
Leírás: Kiss Terézia (1928- ): Folyókanyar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kis gyűrődésekkel, 25x29 cm
: kozár_edit