Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 186

Kiss György (1943-) 1990. MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30572.

Kiss György (1943-) 1990. "MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kiss György (1943-) 1995. A koncentrációs táborok felszabadulásának emlékére Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- ph.
30573.

Kiss György (1943-) 1995. "A koncentrációs táborok felszabadulásának emlékére" Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- ph.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Van Gogh Br emlékérem, eredeti ÁPV tokban (60mm) T:1 halvány patina
30574.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem, eredeti ÁPV tokban (60mm) T:1 halvány patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban (83,5mm) T:1-
30575.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban (83,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Kovács Dezső (1921-) 1971. MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma Ag emlékérem (26,6g/0.800/42,5mm) T:1-
30576.

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,6g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kósa István (1953-) 1989. Magyarországi Németek 1946-48 évi Kitelepítésének Emlékére aranyozott Br emlékérem dísztokban és tanúsítvánnyal (50mm) T:PP felületi karc
30577.

Kósa István (1953-) 1989. "Magyarországi Németek 1946-48 évi Kitelepítésének Emlékére" aranyozott Br emlékérem dísztokban és tanúsítvánnyal (50mm) T:PP felületi karc

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Lapis András (1942-) 1984. MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete Ag emlékérem (35.73g/0.800/42,5mm) T:1(PP) patina
30578.

Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35.73g/0.800/42,5mm) T:1(PP) patina

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Lapis András (1942-) 1987. Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - 87 Sopron - Magyar Média ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
30579.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Lapis András (1942-) 1988. I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők Br csegely emlékérem (~32*~33mm) T:2 Adamo SG21
30580.

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Br csegely emlékérem (~32*~33mm) T:2 Adamo SG21

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. Teljes Napfogyatkozás 1999.08.11. Br emlékérem (30mm) (2x) T:1
30581.

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "Teljes Napfogyatkozás 1999.08.11." Br emlékérem (30mm) (2x) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Expo 92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30582.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30583.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft