Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 186
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2118006
30536
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc 2131136
30537
368
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 GS12 2088942
30538
368
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina 2138765
30539
368
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1995. "XII. Európai Sport Konferencia - Budapest / Bécs" aranyozott Br piefort emlékérem eredeti díszdobozban (65mm) T:PP ujjlenyomatos 2088270
30540
368
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2112161
30541
368
Numizmatika
Bors István (1938-2003) 1985. "Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2 2104809
30542
368
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) T:1- 2137139
30543
368
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1- 2138699
30544
368
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Budapesti Művészetbarátok Egyesülete 1973-1998" Br emlékérem Szign.:BB (84mm) T:2 2005307
30545
368
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" színésznő Br emlékplakettje, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (243,39g/59x77mm) T:1- /
Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque of famous actress with "LUDVIG BPEST" makers mark on reverse. Sign.: István Csillag (243,39g/59x77mm) C:AU
HP 1773. 2138455
30546
368
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986 "Bartók Béla XII. Nemzetközi Kórusverseny a 625 éves Debrecenben" Br emlékérem eredeti tokban (98mm) T:2 2056023
30547
368
3200
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo BP26 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft