Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 52

Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,71g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Firenze hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,71g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31283.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,71g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,71g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,60g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Romulus and Remus hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Borgnár (23,60g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched
31284.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,60g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Borgnár (23,60g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,82g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Rome hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,82g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31285.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,82g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,82g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,78g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Udine hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,78g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
31286.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,78g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,78g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,43g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Verona hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,43g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched
31287.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (1944-) (23,43g/0.925/39mm) T:PP fo.,felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,43g/0.925/39mm) C:PP spotted, slightly scratched

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1965. Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965 ezüstözött fém emlékérem négyzet alakú üvegben (~50mm) T:1 Italy 1965. Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965 silvered metal commemorative coin in square shaped glass (~50mm) T:UNC
31288.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Olasz Államok / Pápai Állam 1826. XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 ph.  Italian States / Papal States 1826. Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826 gilt Br commemorative coin for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826 (38mm) C:XF edge error
31289.

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 ph. Italian States / Papal States 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative coin for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Az érdem Vasmacskát és vitorlát tartó nőalak, Br érem. (50mm) T:1,1- Austro-Hungarian Monarchy 1898. DEM VERDIENSTE / ALLGEM AUSSTELLUNG NAHRUNGSMITTEL VOLKSERNÄHRUNG KOCHKUNST STETTIN 1898 Br medallion. (50mm) C:UNC,AU
31290.

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Az érdem" Vasmacskát és vitorlát tartó nőalak, Br érem. (50mm) T:1,1- Austro-Hungarian Monarchy 1898. "DEM VERDIENSTE / ALLGEM AUSSTELLUNG NAHRUNGSMITTEL VOLKSERNÄHRUNG KOCHKUNST STETTIN 1898" Br medallion. (50mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1908. ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908. (Első Cipő- és Bőripari Kiállítás - Bécs 1908) Szign.: W. Pittner; Fec. A. Hartig, kétoldalas aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1908. ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908. double-sided gilt Br comemmorative medallion (60mm) C:XF worn gilding
31291.

Osztrák-Magyar Monarchia 1908. "ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908. (Első Cipő- és Bőripari Kiállítás - Bécs 1908)" Szign.: W. Pittner; Fec. A. Hartig, kétoldalas aranyozott Br emlékérem (60mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1908. "ERSTE FACHAUSSTELLUNG DER SCHUH-U. LEDER INDUSTRIE - IN WIEN 1908." double-sided gilt Br comemmorative medallion (60mm) C:XF worn gilding

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített Br emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (80mm) Csak 50db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani Br commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (80mm) Only 50pcs were made! C:UNC
31292.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített jelzett Ag emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (375,32g/0,925/80mm) Csak 100db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani hallmarked Ag commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (375,32g/0,925/80mm) Only 100pcs were made! C:UNC
31293.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Szlovákia 1996. Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet), jelzetlen Ag. emlékérem eredeti tokban (84.71g/60mm) T:1
31294.

Szlovákia 1996. "Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet)", jelzetlen Ag. emlékérem eredeti tokban (84.71g/60mm) T:1

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft