8db magyar és német érmés boríték, közte: 2000. "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel, magyar nyelvű leírással + 6db német FDC levél T:PP, BU, 1 patina