Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000032/Victor-Vasarely-1908-1997-Zebrak-Ofszet-papir-jelzett-a-nyomaton-uvegezett-fa-keretben-48~II2134203
2134203
12826
368
Printed Materials
Leírás: Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 48×44 cm
: karap_norbert