Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1869815
11060
368
11000
Antique
Alpakka aufsatz, karcolásokkal, jelzés nélkül, gravírozott mintákkal, 27×21,5 cm, m:8 cm 1375525
11061
368
50000
Antique
Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db /
Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total 1941834
11062
368
30000
Antique
Dúsan faragott, nagy méretű antik afrikai törzsi dob. Új bőrözéssel. 55 cm / African tribal drum. Carved wood, with new leather. 55 cm 2104937
11064
368
34000
Antique
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm 2118515
11065
368
Antique
Bőr ló szobor, részletesen kidolgozott. Sérült füllel 40x23 cm 2134477
11066
368
Antique
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm 1989694
11067
368
Antique
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm 2138997
11068
368
Antique
Ezüst tetejű, jelzett, rózsafa gyökér furnéros ékszer doboz. 11x10 cm 2138998
11069
368
Antique
XIX. sz. vége: Antik konyhai fűszertartó szekrényke festett porcelán címkékkel és fogókkal Egy hiányzik. 16x22 cm 2139000
11070
368
Antique
Kínai rekeszzománc ékszerdobozka d: 10 cm 1913805
11071
368
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm 2139003
11072
368
Antique
Nagy méretű ezüstözött cukortartó, hibátlan üvegbetéttel. Jelzett. 31x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft