2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Szikszay György: Keresztyéni tanítások és imádságok. Bp., 1917, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült kartontokban, festett lapélekkel, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.