Könyvek: Történelem

Tételek száma: 131

[Thomas Babington] Macaulay: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. II., IV-V. Kötetek. Ford.: Zichy Antal. Bp., 1876-1877., MTA, (Athenaeum), 640+545+615 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, a IV. kötet foltos, az utolsó két lap szakadt, hátsó borítója sérült, kopott, foltos.
15712.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15713.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Összeállította Gelléri Mór. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 180+1 p. + 4 t a 6-ból. (színes lith.). Átkötött egészvászon-kötésben, 4 színes lithográfiával, szövegközti képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
15714.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fraknói Vilmos: Martinovics és társainak összeesküvése. Bp., 1880., Ráth Mór, XIII+2+441 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéssel, ajándékozási sorokkal.
15715.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fraknói Vilmos: A magyar királyválasztások története. Bp., 1921, Athenaeum, 246+2 p. Felvágatlan példány. Kiadói kissé foltos, kissé szakadozott papírkötésben, intézményi bélyegzővel.
15716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15717.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15718.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Toby Wilkinson: The Rise and Fall of Ancient Egypt. New York, 2013, Random House. Kiadói papírkötés.
15719.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bana József (szerk.): Piroslámpás évszázadok.. Győr, 1999, Győr Megyei Jogú Város Levéltára. 154 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Prostitúció története különböző városokban és régiókban (Győr, Sopron, Pécs, Keszthely, Budapest, Heves). Kiadói papírkötésben.
15720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
46
A magyar forradalom, 1956, napló. Bp., Kieselbach. Facsimile! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
15721.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15722.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15723.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: