M. Platen: Die Neue Heilmethode. 1-2. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart,(1901), Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kihajtható melléklettel.
Peter W. Scott: A tökéletes akvárium. Jane Burton és Kim Taylor fényképeivel. Ford.: Forró László. Bp., 1994, SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Kutyás és macskás könyvek: Friedl: Kutya betegségek felismerése, kezelése, megelőzése, Quinten Graef: Macska betegségek felismerése, kezelése és megelőzése. David Taylor: Én és a kutyám. Familia könyvek.
1942-1944 Amatőr kolligátum a Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem "dolgozataiból", gépelt tartalomjegyzékkel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel
Schmidt, Adolf, Lüthje, Hugo.: Klinische Diagnostik und Propädeutik innerer Krankheiten. Leipzig, 1910. Vogel. 587p. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / In full linen binding, in good condition.
Kahn, Fritz: Nemi életünk. Vezérfonal és tanácsadó mindenki számára. Ford. Weningar Antal Bp. (1943.) Attika. 380 l. 32 t. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti védőborítóban