16646.
368. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Vegyes könyv tétel, 3 db: Simonyi Zsigmond: Helyes Magyarság. Bp.,1903, Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés.; Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp.,1943, Turul. Kiadói kopott félvászon-kötés.; M. Ivanovic: Die Gesetze der Modernen Graphologie. Piren, én., Anthropos. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötés, szakadozott borítóval.