Marta Mannová: Így hímezzünk. Pozsony, 1975, Práca-Roh Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel.
Bakó Zsuzsanna-Sz. Kürti Katalin-Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal és régi fekete-fehér Munkácsyt ábrázoló fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Jürg Da Vaz: A semmi öröme. The joy of nothing. Szerk.: Fitz Péter. Ford.: Baranyai Edit. Bp.,1998., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Magyar és német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
Galavics Géza: Kössünk kardot az pogány ellen. Török háborúk és képzőművészet. Bp.,1986., Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1931-1937 The Studio angol, művészeti folyóirat 6 száma, angol nyelven, 1937 decemberi számban karácsonyi könyvillusztrációkról szóló számmal ('Christmas Books&Book Illustration'). Változó állapotban, szakadozott gerincekkel.