Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 4... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/368/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Juhasz-Erika-1926-2018-Sikplasztika-jelzett-uvegezett-keretben-41C39750-cm~II2126241
2126241
10124
368
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm
: kozár_edit