Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2113933
10358
368
Jelzés nélkül: Holland gyermekek. Olaj, posztó. 40x30 cm 1693082
10359
368
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír, szélein sérült 45×35 cm 2101800
10360
368
Jelzés nélkül: Pihenő férfi.Olaj, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm 2041486
10361
368
Jelzés nélkül: Húszas évekbeli divatrajzok. Tus, pauszpapír, felirattal, üvegezett keretben, 29×21 cm 2109888
10362
368
Jelzés nélkül: Libák. Olaj, karton. 18x23 cm Keretben. 2137185
10363
368
Jelzés nélkül: Száguldó lovasszekerek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Hátoldalán "Hadirokkant Képterjesztő, Budapest, VI., Andrássy út 97." bélyegzővel. Lap széle foltos, lap bal alsó sarkában kis lyukkal, ábrázolás ép, ca. 21x24,5 cm 2138982
10364
368
Jelzés nélkül: Mária a gyermek Jézussal, tojástempera, fa, műanyag védőkeretben, 28×20 cm 2108605
10365
368
Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm 2106449
10366
368
Jelzés nélkül: Velencei szirén. Olaj, karton. Keretben. Sérüléssel 23x33 cm 2123956
10367
368
Jelzés nélkül: Árvíz után. Olaj, vászon, Sérült. 100x73 cm 2116933
10368
368
Jelzés nélkül: Középkori barát. Pasztell, papír. 11x11,5 cm 2106458
10369
368
Jelzés nélkül: Absztrakt. Akvarell, papír. 23x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft