Jelzett porcelán cukortartó, tető nélkül, kézzel festett, apró kopások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Jelzett-porcelan-cukortarto-teto-nelkul-kezzel-festett-apro-kopasokkal-m-8-cm~II2111834
2111834
11316
367
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Jelzett porcelán cukortartó, tető nélkül, kézzel festett, apró kopásokkal, m: 8 cm
: karap_norbert