4 db porcelán és kerámia tárgy (kis váza, söröskorsó, stb.), jelzettek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/4-db-porcelan-es-keramia-targy-kis-vaza-soroskorso-stb-jelzettek-kis-kopasnyomokkal~II2128230
2128230
11272
367
Leírás: 4 db porcelán és kerámia tárgy (kis váza, söröskorsó, stb.), jelzettek, kis kopásnyomokkal
: karap_norbert