Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 Italian States / Papal State 1826. Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826 gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826 (38mm) C:XF
31308.

Olasz Államok / Pápai Állam 1826. "XII. Leó pápa / Emlék az 1826. évi jubileumi évre" aranyozott Br emlékérem a Szent Kapu megnyitása alkalmából az osztrák klerikusok számára, füllel (38mm) T:2 Italian States / Papal State 1826. "Pope Leo XII / Souvenir of the Jubilee in 1826" gilt Br commemorative medal for the opening of the Holy Door for the Austrian clerics, with ear. "LEO XII PONT MAX / ANDENKEN VOM IUBILAEUM IM IAHRE 1826" (38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Olaszország 1902. IV. Nemzetközi Időszakos Nőgyógyászati és Szülészeti Kongresszus Br plakett füllel, szign.: Calvi (29x46mm) T:1- Italy 1902. IV. CONGRESSO PERIODICO INTERNAZIONALE DI GINECOLOGIA ED OSTETRICIA Br medallion with ear, sign.: Calvi (29x46mm) C:AU
31309.

Olaszország 1902. "IV. Nemzetközi Időszakos Nőgyógyászati és Szülészeti Kongresszus" Br plakett füllel, szign.: Calvi (29x46mm) T:1- Italy 1902. "IV. CONGRESSO PERIODICO INTERNAZIONALE DI GINECOLOGIA ED OSTETRICIA" Br medallion with ear, sign.: Calvi (29x46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,69g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. FIFA World Cup - Udine hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,69g/0.925/39mm) C:PP spotted
31310.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Udine" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,69g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Udine" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,69g/0.925/39mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,85g/0.925/39mm) T:PP fo.felületi karc Italy 1990. FIFA World Cup - Rome hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,85g/0.925/39mm) C:PP spotted
31311.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Róma" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,85g/0.925/39mm) T:PP fo.felületi karc Italy 1990. "FIFA World Cup - Rome" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,85g/0.925/39mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,58g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. FIFA World Cup - Verona hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,58g/0.925/39mm) C:PP spotted
31312.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Verona" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,58g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Verona" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,58g/0.925/39mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,51g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. FIFA World Cup - Romulus and Remus hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,51g/0.925/39mm) C:PP spotted
31313.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Romulus és Remus" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,51g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Romulus and Remus" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,51g/0.925/39mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,72g/0.925/39mm) T:PP Italy 1990. FIFA World Cup - Firenze hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,72g/0.925/39mm) C:PP
31314.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Firenze" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,72g/0.925/39mm) T:PP Italy 1990. "FIFA World Cup - Firenze" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,72g/0.925/39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Bologna jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,62g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. FIFA World Cup - Bologna hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,62g/0.925/39mm) C:PP spotted
31315.

Olaszország 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Bologna" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Bognár György (23,62g/0.925/39mm) T:PP fo. Italy 1990. "FIFA World Cup - Bologna" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (23,62g/0.925/39mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Románia 1906. I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára Br. emlékérem füllel, mellszalag nélkül T:1-,2 Romania 1906. 40th anniversary of the Reign of Carol I Br decoration without ribbon C:AU,XF
31316.

Románia 1906. "I. Károly uralkodásának 40. évfordulójára" Br. emlékérem füllel, mellszalag nélkül T:1-,2 Romania 1906. "40th anniversary of the Reign of Carol I" Br decoration without ribbon C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Svájc 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) T:2 ph. / Switzerland 1880. GERMANIA HELVETIA ITALIA - VIRIBUS UNITIS / AI LAVORANTI AL TRAFORO DEL GOTTART - DEN ARBEITERN AM GOTTHARD TUNNEL - MARZO 1880 Ag commemorative medallion without hallmark. Sign.: H. Bovy (28,13g/37,5mm) C:XF edge error
31317.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Svájc 2012. Liestal jelzett Ag emlékérem (31g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2012. Liestal hallmarked Ag commemorative medallion (31g/0.999/32mm) C:PP
31318.

Svájc 2012. "Liestal" jelzett Ag emlékérem (31g/0.999/32mm) T:PP Switzerland 2012. "Liestal" hallmarked Ag commemorative medallion (31g/0.999/32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Svájc DN Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Schlacht bei Marignano 13./14. September 1515 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31319.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: