11141.
367. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm