Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2131022
11098
367
Sculptures, statuettes, plaques
XIX. sz. vége, jelzés nélkül: Kuruc tábor. Öntöttvas fali dísztál / Cast iron plate d:40 2127850
11099
367
Varázsló Faragott afrikai szobor. 30 cm 2126000
11100
367
"Öntödei Munkás" Salgótarjáni Kohászati Üzemnek, szivárvány színű fém öntvény, sérült, m: 16 cm 2126097
11101
367
Öntödei munkás, fa szobor, fa talapzaton, sérült, m: 19 cm 2126341
11102
367
Jelzés nélkül: Virágcsokor. Bőrplasztika. Kis sérülésekkel 55x45 cm Keretben 2125854
11103
367
Oláh Sándor (1959 - ): Ablak előtt. Bőrplasztika. 37x60 cm 2124829
11104
367
Réz vaddisznó figura. Jelzett. 13x8 cm 2124831
11105
367
Fa doboz dobókockát ábrázoló intarziával. Hozzá zenélő szerkezet. 21x15x9 cm 2094305
11106
367
170000
cca 1930 P. J. Mene után: Viaskodó szarvasok. Bronz, márvány talpazattal, m:14 cm, 37×16 cm
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
974012
11107
367
Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm 1109658
11108
367
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm 1992610
11109
367
Jelzés nélkül: Diszkoszvető. Öntött bronz figura, apró hibával, márvány talapzaton, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft