Nyomtatványok

Tételek száma: 256

cca 1965-1995 Science fiction, fantasy, szuperhős képregény és szerepjáték magazin tétel, össz. 11 db: 1 db Space Family Robinson. Lost in Space. No. 27, April, 1968, amerikai képregény, angol nyelven. Enyhén kopott borítóval, utolsó lapon kis szakadással + Supermans girl friend Lois Lane. No. 63, Feb., 1965, amerikai képregény, angol nyelven. National Comics, DC. Borító kopott és kis sérüléssel + A csodálatos pókember ... és a megtorló. 1994/9 szeptember, 64. szám. Semic Interprint. Borító enyhén kopott, máskülönben jó állapotban. + X-Mannen Avonturen Nr. 13. Ca. 1994-95. Flamand nyelven, Borító hajtásnyommal. + Rejtő Jenő képregény-sorozat: Az elátkozott Part 1 rész. + 4 db klf. Bíborhold fantasy és szerepjáték magazin: II. évf. 4. sz. (93/4), II. évf. 6. sz. (93/június), III. évf. 3. sz. (94/március), II. évf. 12. sz. (93/december), vegyes, megviselt állapotban. AD&D, M.A.G.U.S., Star Wars, Shadowrun, Forgotten Realms stb. témákban. + 1 db Holdtölte fantasy és szerepjáték magazin, 1995. április, IV. évfolyam, 4. sz. Megviselt állapotban + Robur magazin 1. és 2. száma, többek közt a Jedi-Kristály 1- és 2. rész, jó állapotban.
13064.

cca 1965-1995 Science fiction, fantasy, szuperhős képregény és szerepjáték magazin tétel, össz. 11 db: 1 db Space Family Robinson. Lost in Space. No. 27, April, 1968, amerikai képregény, angol nyelven. Enyhén kopott borítóval, utolsó lapon kis szakadással + Superman's girl friend Lois Lane. No. 63, Feb., 1965, amerikai képregény, angol nyelven. National Comics, DC. Borító kopott és kis sérüléssel + A csodálatos pókember ... és a megtorló. 1994/9 szeptember, 64. szám. Semic Interprint. Borító enyhén kopott, máskülönben jó állapotban. + X-Mannen Avonturen Nr. 13. Ca. 1994-95. Flamand nyelven, Borító hajtásnyommal. + Rejtő Jenő képregény-sorozat: Az elátkozott Part 1 rész. + 4 db klf. Bíborhold fantasy és szerepjáték magazin: II. évf. 4. sz. (93/4), II. évf. 6. sz. (93/június), III. évf. 3. sz. (94/március), II. évf. 12. sz. (93/december), vegyes, megviselt állapotban. AD&D, M.A.G.U.S., Star Wars, Shadowrun, Forgotten Realms stb. témákban. + 1 db Holdtölte fantasy és szerepjáték magazin, 1995. április, IV. évfolyam, 4. sz. Megviselt állapotban + Robur magazin 1. és 2. száma, többek közt a Jedi-Kristály 1- és 2. rész, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1966-1983 Vegyes barlangász tétel, 2 db:  196 Karszt és Barlangkutatási tájékoztató. Szerk.: Dénes György-Hazslinszky Tamás. Bp., MKBT, 38 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos. + Mátyáshegyi-barlang. Magyarország Barlangtérképei. Bp., 1983, MKBT. Fénymásolat.
13065.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1966 Chevrolet 1966 Corvair személygépkocsi prospektus, angol nyelven, fotókkal.
13066.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1966-1970 Különféle pszichológiával kapcsolatos nyomtatványok, jegyzetek, benne Szondi tesztekkel.
13067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1969 Lebensmittel aus Ungarn 69/1. Bp., Hungexpo. Német nyelvű magyar élelmiszerekről szóló prospektus/nyomtatvány, színes fotókkal, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.
13068.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1970 Vegyes külföldi szerszámgép prospektus tétel, kb. 30-40 db.
13069.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1970-1980 Kukta gyorsfőző edény prospektus, benne leírással, receptekkel, foltos, 31 p.
13070.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1971-72. A Kutya c. képes újság teljes két évfolyama bekötve, jó állapotban
13071.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1971-1978 Figyelő. Szemelvények a külföldi múzeumi és restaurátor szakirodalomból. 4 száma. Bp., Múzeumi Restaurátor és Módszertani Központ. Kiadói kissé foltos papírmappában.+1974 Tájékoztató a Múzeumi Restaurátor és Módszertani Központ. munkájából. 1974/1.
13072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1972-73. A Kutya c. képes újság teljes két évfolyama bekötve, jó állapotban
13073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1972-1985 Állami Könyvterjesztő Vállalat antikvár könyv aukciós katalógusai, 14 db, benne részben bejegyzett leütési árakkal. Valamint ehhez kapcsolódó egyéb nyomtatványok és jegyzékek.
13074.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1974-1991 Újévi MODERN képeslap gyűjtemény lapokra ragasztva, néhány évből több lappal is. Összesen 20 db + 7 db újévi üdvözlőlap
13075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft