Nyomtatványok

Tételek száma: 256

cca 1940 7 db képes magyarországi utazási, turisztikai kiadvány
13016.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1941-1942 Rádiótechnika, 2 db, VI. évf. 5., VII. évf. 3. sz.
13017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapest Székesfőváros Vízművei személyzetének rangsora. 1941. március 1. 18p.
13018.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Italia nyár 1942 - XX. Az olasz nemzeti idegenforgalmi szervezet és az államvasútak negyedévenként megjelenő folyóirata. 52 p. Gazdagon illusztrált, több hirdetéssel, érdekes írással. Sérült, szakadt állapotban.
13019.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1942 Alkatrészjegyzék a HSCS R-30/35 nyersolajtraktorokhoz, 62p
13020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1943 Forrás. Irodalmi és kritikai folyóirat, I. évf. 1. szám. Bp., 1943, Kulturális Egyesületek Szövetsége, 127 p. Papírkötés.
13021.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1943 A Moulin Rouge Vörös Malom, a Párisi Kalitka Parisien Grill műsorfüzetei és a Hollywoodi Varázs meghívója, 3 db
13022.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16
1944 Tűzoltófecskendők és tartozékainak szerelése 80p.
13023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott.
13024.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1946 Társadalmi Szemle, A Magyar Kommunista Párt Tudományos folyóirata, I. évfolyam 1. szám, sérült borítóval
13025.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1946 A Szabad Nép, a Magyar Kommunista Párt Központi Lapjának számai 2 db könyvbe kötve
13026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1946 Meghívó a Földalatti vasút 50. évfordulója alkalmából tartott ünnepségre. Képekkel . Közlekedési Múzeum. 24x17 cm 4 p. Kis beszakadásokkal
13027.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft