Nyomtatványok Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2112262
13016
367
Printed Materials
cca 1940 7 db képes magyarországi utazási, turisztikai kiadvány 1730570
13017
367
Printed Materials
1941-1942 Rádiótechnika, 2 db, VI. évf. 5., VII. évf. 3. sz. 2013470
13018
367
2200
Printed Materials
Budapest Székesfőváros Vízművei személyzetének rangsora. 1941. március 1. 18p. 2127331
13019
367
Printed Materials
Italia nyár 1942 - XX. Az olasz nemzeti idegenforgalmi szervezet és az államvasútak negyedévenként megjelenő folyóirata. 52 p. Gazdagon illusztrált, több hirdetéssel, érdekes írással. Sérült, szakadt állapotban. 2126223
13020
367
Printed Materials
1942 Alkatrészjegyzék a HSCS R-30/35 nyersolajtraktorokhoz, 62p 2112263
13021
367
3800
Printed Materials
1943 Forrás. Irodalmi és kritikai folyóirat, I. évf. 1. szám. Bp., 1943, Kulturális Egyesületek Szövetsége, 127 p. Papírkötés. 2126839
13022
367
Printed Materials
1943 A Moulin Rouge Vörös Malom, a Párisi Kalitka Parisien Grill műsorfüzetei és a Hollywoodi Varázs meghívója, 3 db 2130319
13023
367
Printed Materials
1944 Tűzoltófecskendők és tartozékainak szerelése 80p. 1861686
13024
367
Printed Materials
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott. 1648700
13025
367
Printed Materials
1946 Társadalmi Szemle, A Magyar Kommunista Párt Tudományos folyóirata, I. évfolyam 1. szám, sérült borítóval 2129986
13026
367
Printed Materials
1946 A Szabad Nép, a Magyar Kommunista Párt Központi Lapjának számai 2 db könyvbe kötve 2012528
13027
367
Printed Materials
1946 Meghívó a Földalatti vasút 50. évfordulója alkalmából tartott ünnepségre. Képekkel . Közlekedési Múzeum. 24x17 cm 4 p. Kis beszakadásokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft