cca 1930 Cserkész és jamboree-s fotók, 10 db, albumlapon, rajta olasz és magyar katonai vezetőkkel, a hátoldalán 2 db egyéb fotóval, egy sarkán sérüléssel, 8x11 cm és 3x4 cm közötti méretben
cca 1930 Vegyes fotó tétel, 14 db, kétoldalas albumlapon, rajta cserkész és jamboree-s fényképekkel és más fényképekkel is, 8x5 cm és 3x4 cm közötti méretben.
Magyar Cserkészvezetők Könyve. Szerk.: Sík Sándor. Bp.,1922., Magyar Cserkészszövetség, 334+2 p. Első kiadás. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, kissé foltos lapokkal.
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.