4 db régebbi, kisebb méretű fém doboz (Globus Turista Gyorsfőző, Emergé szigetelőszalag, Neptun szigetelőszalag, Csepel kerékpár tömlőfolt), kopott, részben rozsdás
2 db régi fedeles csokoládés karton doboz. 1 db Koestlin Mesevár felirattal és színes illusztrációval, alján címkével, kopott, 3x12,5x22 cm. 1 db Szent István, tetején logóval, alján címkékkel, kopott, 4,5x12,5x22 cm
cca 1910-37 Palatábla, kézzel írt francia-magyar és német-magyar szótár, egyik irredenta felirattal ("Nem! Nem! Soha!" és Hiszek egy...) valamint szecessiós díszítésű irkatartó kartonból, kopott és sérült.
Vadásztőr, acél penge, plexi/műanyag markolattal, a markolat két oldalán: "Diósgyőr" és "Hungarian Delegation of Parliament", bőr tokban, karcos pengével, pengehossz: 13 cm, teljes hosszúság: 24 cm