https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.
17380.

Ernesto Cardenal: A nyolc boldogság hegyén. Válogatta és fordította. Balássy László. Puszta Sándor előszavával. Bp.,1977, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. A fordító, Balássy László (1928-1990), az Ecclesia Könyvkiadó szerkesztője, a Szent István Társulat irodalmi lektora, és az Új Ember szerkesztője.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
17381.

[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
W. Petrolay Margit: A paradicsom dombja. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szakadozott borítóval.
17382.

W. Petrolay Margit: A paradicsom dombja. Bp.,1941, Officina. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben, egy-két lapon szakadással, sérüléssel.   Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (1911-1923).
17383.

Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben, egy-két lapon szakadással, sérüléssel. Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (1911-1923).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.
17384.

Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
17385.

[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
17386.

Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17387.

2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17388.

Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
17389.

Örökké élhetsz Paradicsomban a földön. h. n., 1990, Wachtturm-Gesellschaft. Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
17390.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.
17391.

Todtenglocken und Grabgeläute. Eine Sammlung von MusterLeichenpredigten an den Gräbern der in dem Herrn Verstorbenen, bei Sterbefallen jeder Art. Zunächst für angehende Landgeistliche von einem Landgestlichen. Grimma, 1845, Verlags-Comptoirs, 4+II+122 p. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz