Pierre Dufour: Szerelmi erkölcsök az ókortól napjainkig. Ford. és kieg.: Dr. Gáspár István. Bp.,é.n.,Magyar Téka. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.