Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2110697
15632
367
Books: Sports, Chess, Alpinism
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés. 2110707
15633
367
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban. 2110612
15634
367
Wilhelm Müseler: A lovasoktatás kézikönyve. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 7. Bp., 2000, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 2110642
15635
367
Tóth Kálmán: Szélcsendben... viharban... Bp., 1975, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 2110840
15636
367
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 2064137
15637
367
A. P. Szokolszkij: Megnyitások. (Elmélet és gyakorlat.) Ford.: Alföldy László. Bp., 1967, Sport. Kiadói kartonált félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1341865
15638
367
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1982128
15639
367
Nagy Béla: FTC napló 1955-1959. Bp., 1981. Kiadói papírkötés 1969517
15640
367
Kis Domokos Dániel: A csúcson. A hegyek szerelmese - báró Eötvös Loránd. Bp.,1998,ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés. 1969826
15641
367
4800
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. 2107380
15642
367
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, 2127318
15643
367
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest, 2001, magánkiadás. Kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft