Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1500017/Dr-Szoke-Sandor-Boruzs-Barnabas-Dombovar-varos-tortenete-Dombovar-1975-Patria-KiadC3~II2062734
2062734
17433
367
Books: Minibooks
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.
: karap_norbert