16631.
367. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.