Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 194

Koós Judit: Finn iparművészet. Dedikált. Bp., 1971. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval + 1 fotó
16685.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
N. Akimov: Színház és látomás. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
16686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Gurmai Mihály: Az üveg. Kolozsvár, 1943, Minerva. Későbbi papír kötésben (kiadó borító helyett). Nagyon gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal és ábrákkal. Ritka!
16687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16688.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Salvador Dali: Millet Angeluszának tragikus mítosza. Paranoia-kritikai értelmezés. Ford.: Kisari Miklós.  Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés.
16689.

Salvador Dali: Millet Angeluszának tragikus mítosza. "Paranoia-kritikai" értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Richard Friedenthal: Leonardo. Életrajz képekben. Fordította:G. Beke Margit. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16690.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Makovecz Imre: Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.
16691.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
16692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karel Van Mander: Hírneves német-alföldi és német festők. Bp., Helikon. Nylon kötés papír védőborítóval.
16693.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Barabás-Gilyén: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
16694.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Katona Imre: Zsolnay Vilmos. Bp., Gondolat, 1977. Kiadói papírkötés.
16695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16696.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft