Szerb Antal: Madelon, az eb. Bp., 1947, Révai. Félvászon kötés, belül... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Szerb-Antal-Madelon-az-eb-Bp-1947-Revai-Felvaszon-kotes-belul-a-gerincnel-kisse-levC3~II2128869
2128869
17487
367
Leírás: Szerb Antal: Madelon, az eb. Bp., 1947, Révai. Félvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert